Моден Жени На Екранот На Допир, Црни Кожени Ракавици Есен Зима И Топло, Зајакот Крзно Белезници
Ново

Моден Жени На Екранот На Допир, Црни Кожени Ракавици Есен Зима И Топло, Зајакот Крзно Белезници

DEN 137.00
DEN 150.72

Во форма достапна за нарачката


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Лесен и Удобен за носење и употреба. зајакот крзно ткаенината,шик ладни временски услови essentials. Тие се дизајнирани со меки и удобни обвивка. Совршен зимски додаток. Одличен подарок за жените. Спецификации : Материја : кожа Големина : 22.5*9cm/8.86"*3.54" Боја : Црна Количина : 1 пар
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1pair * Ракавици

Главните својства

Бренд Име:
KLV
Материјал:
Синтетички Кожа
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Новина
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2S3268
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници

Избор на купувачот