Seicane Најдобри Двојно Din Автомобил Стерео Радио Fascia Панел за Полнење за 2008 година, Toyota Land Cruiser 200 Трим Комплет Инсталирате Рамка Автомобил Стил
Ново

Seicane Најдобри Двојно Din Автомобил Стерео Радио Fascia Панел за Полнење за 2008 година, Toyota Land Cruiser 200 Трим Комплет

DEN 2360.64

Во форма достапна за нарачката


Најдобри Двојно Din Автомобил Стерео Радио Fascia Панел за Полнење за 2008 година, Toyota Land Cruiser 200 Трим Комплет Инсталирате Рамка Автомобил Стил
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил, за 2008 година, Toyota Land Cruiser 200.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Тип На Возило : Toyota Land Cruiser 200
Година : 2008
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS Пластика
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98/178*100/178*102mm
Објектот Тежина : 0.2 kg
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Главните својства

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Должина:
26cm
Бренд Име:
seicane
Објектот Висина:
12cm
Година:
2008 година
Објектот Ширина:
22cm
Име На Модел:
S37TO033
Објектот Тежина:
0.8kg
Специјални Функции:
Радио Инсталација
200000204:
200000633
20149:
за Toyota Land Cruiser 200 2008
боја тип:
Црна
Din Тип:
2DIN
Објектот Големина:
173*98/ 178*100/ 178*102 мм
Тип На Објект:
Fascias
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла

Избор на купувачот