FAAK животинско коњ дилдо 13.8 инчи долго огромен пенис со силна вшмукување чаша секс играчки за жените гигант екстремни дилдо секс производи
Ново

FAAK животинско коњ дилдо 13.8 инчи долго огромен пенис со силна вшмукување чаша секс играчки за жените гигант екстремни дилдо

DEN 1828.00
DEN 2150.40

Во форма достапна за нарачката


FAAK животинско коњ дилдо 13.8 инчи долго огромен пенис со силна вшмукување чаша секс играчки за жените гигант екстремни дилдо секс производи
1.Боја : виолетова 2.Употреба : мастурбираат,флерт.масажа 3.Големина : 35cm*6.8 cm 4 : дискретна пакет, пакет со прилог 5 : ако сакате да видите лестер слика, ве молиме контактирајте со Џеси онлајн. Оваа големина на информации е само за референца само,за 1-5мм стринг rence поради прирачник за мерење,ви Благодариме! CE и ROHS СЕРТИФИКАТ ВИСТИНСКИ ФОТОГРАФИИ Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay), Boleto, QIWI, Money Bookers, Кредитна картичка, Запад Унија, Т/Т. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Превозот Гаранција : Целосна наплата ќе биде објавен или ние ќе го организира превозот го замени ако не добиете пакет рок на испорака датум. Ако раскинал цел, веб-сајт ќе ви даде пари назад во 7-10 работни дена. Ако објектот не е задоволителен или неисправни кога сте го добиле тоа, ќе има 7 дена од денот на приемот на размена за нов или да добиете обештетување. Исто така, ве молиме да понуди валиден доказ на квалитетот проблем. Ве молиме проверете парцела внимателно кога ќе ја добијат, ако најдете парцела е оштетен или скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на клиентите да се избегне дополнителен данок, но купувачот треба да биде одговорен за царинење откако пакет одржа од локалните обичаи. Доколку ви се допаѓа нашата стоки и услуги, што ќе биде прифатена, ако може да ни остави 5 ѕвезда повратни информации. И ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе служи како член се до сте задоволни.

Главните својства

Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
ПВЦ
Големина:
35cm*6.8cm
Бренд Име:
FAAK
Број На Модел На:
FAAK055
Материјал:
Здравје ПВЦ
категорија:
Директни Производителот лажни пенисот задник приклучок
Функција:
Мастурбацијата,флерт
толпата:
Лезбејка парови,Жени мажи
Тип:
Дилдо,анален приклучок
Стил:
Возрасни G место еротски играчки
Пакет:
Кутија тајно пакет

Избор на купувачот