Секојдневно Ретро Складирање Коцки за ужина чај бонбони Гроздобер Домашна Организација зеленчук складирање кошница кујна плетен овошје кошеви
Ново

Секојдневно Ретро Складирање Коцки за ужина чај бонбони Гроздобер Домашна Организација зеленчук складирање кошница кујна плетен

DEN 1147.00
DEN 1638.72

Во форма достапна за нарачката


Ратан овошје кошница суво овошје фах декорација екранот декоративни овошје чаши 100% рачно изработени чоколади закуски ратан кошница складирање * Материјал : Виетнамски Есен Ратан * Спецификација : Дијаметар : 21 см, Висина : 5 cm ; * Овошје кошница е направен од Виетнам Ратан, високо квалитетен материјал, издржлив и нетоксичен. целиот процес е рачно изработени, тоа трае долго време да се заврши, традиционалните испаруваат техника,животната средина, Безбедно и модерен,природни и здравје.
* Edge е мазна, без дополнителни burrs, совршен занаетот.
* Секој детаљ е внимателно ткаени, површината се чисти.
* Чување Кошница е многу густа и издржливи.
* Складирање кошница е симпатична, без мирис ,можете да ставите овошје / бонбони / слатки / закуски / тесто / десерт / суво овошје во него .
* Имаат силна practicability и breathability ,лесно да се носат и продавница, тешко е да се оштети
* Како подарок е одличен. најдобрите подароци за да ја испратите до вашите пријатели и семејства.
* Не само практично складирање туку исто така и убав decors за вашиот дом.
Пакетот вклучува :
1 * Овошје Ратан складирање кошница

Главните својства

Тип:
Складирање Кошеви
Број На Модел На:
Складирање Кошеви
Употреба:
Храна
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Fedorenko
Материјал:
Ратан
Материјал:
Виетнамски Есен Ратан
Употреба:
овошје ужина чај бонбони
производство метод:
100% рачно изработени
Боја:
Браун
Стил:
Традиционален Кинески

Избор на купувачот