Долго sundresses жените плажа црна долго лето sundresses жените летен фустан година исклучување рамо страна лизга фустани KK1100
Ново

Долго sundresses жените плажа црна долго лето sundresses жените летен фустан година исклучување рамо страна лизга фустани

DEN 2218.00
DEN 4032.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Силуета:
Асиметрични
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Деколте:
Оглавник
Стил:
Повик
Бренд Име:
EASTQUEEN
Материјал:
Полиестер,Chiffon,Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
KK1100
Фустани Должина:
Средината На Теле
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Appliques
Половината:
Природни

Избор на купувачот