5 / 10 / 50 / 100Pcs DC Моќ Конектор Кабел 12V Приклучок за Монитор видео надзор Безбедносна Камера Моќ Pigtail Машки Кабел BOAVISION
Ново

5 / 10 / 50 / 100Pcs DC Моќ Конектор Кабел 12V Приклучок за Монитор видео надзор Безбедносна Камера Моќ Pigtail Машки Кабел BOAVISION

DEN 223.00
DEN 247.20

Во форма достапна за нарачката


5 / 10 / 50 / 100 Pcs DC Моќ Конектор Кабел 12 V Приклучок за Монитор видео надзор Безбедносна Камера Моќ Pigtail Машки Кабел BOAVISION
Опис :
Големина : 5.5 x 2.1 mm
Должина : 31cm Камера конектор на кабел, DC 12 V напојување линија за испорака на камерата Следење Напојување крои Централизирана напојување кабел конектор,
DC Линија Олесни изградбата на изгледот,
лесно да се работи, што е,
заварување се користи
5 / 10 / 50 / 100 Pcs (Изборен) DC моќ конектор Pigtail Машки Кабли

Главните својства

Должина на кабел:
10Pcs, 50Pcs, 5Pcs, 100Pcs
Број На Модел На:
DC-C-M
Бренд Име:
BOAVISION
Тип На Објект:
Кабли
вкупна должина:
0.31 M
Големина:
5.5 x 2.1mm
DC Моќност Конектори:
Кабел 12V приклучок за монитор
Материјал:
PVC изолација,бакар на conduc
боја:
Црна
Одобрени Сертификат:
CE FCC ROHS
Кабел за видео надзор:
dc моќност конектори за кабелот
Моќ Pigtail Машки Кабел:
12v dc кабел
Безбедност На Кабел:
DC Моќност кабел
12V DC Connetor Кабел:
камера за видео надзор-кабел

Избор на купувачот