5pcs 9H калено стакло екран заштитник за iphone 6 плус cristal vidrio pantalla мика 6s плус tela Pelicula Vidro verre trempe
Ново

5pcs 9H калено стакло екран заштитник за iphone 6 плус cristal vidrio pantalla мика 6s плус tela Pelicula Vidro verre trempe

DEN 182.00
DEN 192.00

Во форма достапна за нарачката


Мора да ги Прочитате пред плаќање
1. Pleasae ако заштитата време на нарачката ќе биде крајот, ве молиме распрашајте се за да се прошири на транспорт дена.
2. Времето за испорака обично трае 15-60 дена за повеќето парцели, некои земји, како што е Бразил, Русија, Перу, Чиле и Мексико итн може да биде повеќе од 60 дена, кои се протегаат до 90 дена. Ве молиме не плаќаат ако вие не може да го прифати ова време на испорака
3. Ве молиме не го отвори спорот, без да ни се јавите,Комуникацијата помеѓу нас е најдобар начин и ние би можеле да дознаете решенија. Спорот не може да се направи за проблемот решен. Тоа не може да биде совршен во животот,така или во бизнисот.
4. Ве молиме, напишете ни 5 ѕвезди стапки и позитивни повратни информации, вашето задоволство е целта ние да се постигне.
Ви благодариме за шопинг во нашата продавница.
Телефон екран на допир панел е лачно работ, стакло екран заштитник е тешко и не можел да биде свиткано. тоа мора да биде помала за да се спречи воздух во екран заштитник, инаку не би можеле да го заштитите екранот на допир
Екранот заштитници се помали од екран на допир панел, тие не се на цел екран опфатени,ве молиме имајте во предвид тоа
Политика на враќање
1. 100% на испорачани производи се тестирани пред превозот со КК;
2. 1 -месец на поправка или замена услуга за повеќето предмети се продаваат во нашата продавница. Објектот ќе биде надвор од гаранцијата
ако погрешен операција или физички оштетени од страна на купувачот. Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена.
3. За секој дефект, штета предизвикана под нормална, може да се добијат поправка слободно, враќање или размена итн.
4. Ние не одговорен за предмети изгубени или оштетени или одземање на транспорт на патот. Купувачот е одговорен
за било важечките увозни давачки и локалните даноци.
Повратните информации
1. Било какви прашања или коментари во врска со производите или политики, ве молиме контактирајте со нас. Ќе се одговори во 24 часа.
2. Клиентите на задоволително ниво е многу важен за нас.
Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги. Негативни повратни информации не
не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!

Главните својства

Пакет:
За 6 Плус 6s Плус
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s плус,iPhone 6 плус
Тип:
Пред Филмот
Карактеристики:
Нула Доказ
Бренд Име:
KARRIBECA
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пакет:
Нема мало пакет
marterial:
Стакло
Модел:
За iPhone 6 Плус
model1:
за iphone 6s плус
Тврдост:
9H

Избор на купувачот