DRELD Нерѓосувачки Челик Р 0.3 mm-1.5 mm R Мерач Радиус Мерач Замена Џеб Преклопен Нож Мерење & Мерни Алатки
Ново

DRELD Нерѓосувачки Челик Р 0.3 mm-1.5 mm R Мерач Радиус Мерач Замена Џеб Преклопен Нож Мерење & Мерни Алатки

DEN 144.00
DEN 168.96

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Стандард : R 0.3-1.5 mm.
(0.3, 0.4, 0.5, 0.6, 0.7, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5) Мерач вкупна должина : Околу. 7cm. Мерач на вкупната дебелина : Прибл. 0.7 cm. Сечилото должина : Околу. 2.5 cm. Сечилото ширина : Прибл. 1.3 см. Стандард : R 0.3-1.5 mm. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!
Пакет се Вклучени 1 x Радиус Мерач
Со производот

Главните својства

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
радиус мерач
Стандард:
Р 0.3-1.5 mm.
Мерач Вкупна Должина:
Прибл. 7cm.
Мерач На Вкупната Дебелина:
Прибл. 0.7 cm.
Должина На Ножот:
прибл. 2.5 cm
Сечилото Ширина:
прибл. 1.3 см

Избор на купувачот