Професионални 7pcs Црна Шминка Четки Прав Фондацијата Blusher Лице Кабуки Четка pincel maquiagem Козметика Алатки Коза Коса
Ново

Професионални 7pcs Црна Шминка Четки Прав Фондацијата Blusher Лице Кабуки Четка pincel maquiagem Козметика Алатки Коза Коса

DEN 447.00
DEN 639.36

Во форма достапна за нарачката

Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено погрешно. Ние се обезбеди на нашите производи работат нормално, пред да ги објавите.5-15cm Боја : Црна, Сина&Бела, Црвена Роза
Пакет се Вклучени : 1 x 7pcs Шминка Четки Сет 1 x Кожна Торба
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме да забележите дека ние не сме одговорни за било обичај должност или данок.
Ние веруваме добивање на вашиот објект за вас е многу важна. Наежвам : Коза Коса Ferrule/Барел : Алуминиумски Рачки : Дрво Димензии : Должина 13. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $10 или повисоко. па ние брод на ден, и може да бидат сигурни дека вашиот предмет ќе бидат испратени во рок од 24 часа по целосната уплата. Објектот ќе брод вашата нарачка Потврди Адреса само, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно за превозот. Купувачот треба брод на друга адреса треба да контактирате со нас пред да го купи објектот.
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(9-10 работни дена), DHL(4-7 дена) или други назначени од вас. НЕ оставајте ја неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас. За други земји, тоа може да потрае повеќе време да пристигне).Ако имате било какво барање за тоа,ве молиме контактирајте со нас. Ако сакате пост со ЕМС или DHL или други, ве молиме контактирајте со нас. Ако производи е скршен пред пристигнување до вас, сите што треба да направите е да фотографирате, да ни покаже нашата скршени производ. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку е-мејл или порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Со цел да се избегне било обичај надомест за вас,ние ќе го означи објектот како подарок и пишување ниска вредност за објектот во декларацијата картичка. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас. Ние и ветуваме на созревање 100% од вашите пари. Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивање на објектот и ве молиме вратете го објектот во првобитната состојба . Сите 5 ѕвезди со позитивни повратни информации ќе бидат нашите ВИП купувачот во пет одделенија VIP1 Сите налози за плаќање во текот 100 ќе добиете 5 не се ограничени забава VIP2 Сите налози за плаќање во текот 500 ќе уживаат 5% попуст попуст во секоја цел VIP3 Сите налози за плаќање во текот 1000 ќе добиете 50 парични купони
.
Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет на висок квалитет На влакната зема и трансфер на производот и, што ќе го спаси вашиот фер шминка мора да се има четка со трајни, газирани и густи карактеристики.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Вашето Задоволство е наша основна цел и на вашите повратни информации е многу важна за нас.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Она што ние го користи е Кина/HK Воздух Mail Пост, која може да потрае околу 21 работни дена да пристигне од датумот на испраќање издадени.Ние ќе ви даде целосна наплата или замена на вашата набавка.

Главните својства

Тип На Објект:
Шминка Четка
Големина:
full size
Бренд Име:
RANCAI
Четка Материјал:
Коза Влакна,Синтетички Влакна,Коњски Влакна
Број На Модел На:
шминка четки
Рачка Материјал:
Дрво
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Количина:
7pcs
Материјал:
Коза Коса
Се Користи Со:
Во прав, Blusher, Фондација, concealer, сенки, веѓа, eyeliner
функција 1:
четка за шминка
Тип:
очите четки
Модел:
pincel maquiagem
Производи:
Шминка На Очите Четки Eyeliner Апликатори
превозот:
бесплатен превозот, на големо, пад на превозот
Материјал:
Синтетички влакна, Коза коса, Коњ Коса

Избор на купувачот