Жените Торба Дама Crossbody Најлон Кеса Мода Жените Hobos Дизајн Messager Торба 2017 Нови Пристигнување Женски Патент Мека Торба
Ново

Жените Торба Дама Crossbody Најлон Кеса Мода Жените Hobos Дизајн Messager Торба 2017 Нови Пристигнување Женски Патент Мека Торба

DEN 475.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5.Ако не го примите објект во рамките на купувачот заштита или за заштита на времето истекува,воопшто не се отвори спорот без да контактирате со нас.Откако ќе контактирајте со нас ,ние ќе ви помогнат да се реши тоа и да ви даде целосна наплата по потврдување.Ние сме сигурни продавачот на Aliexpress.Нашата цел е клиентот sactisfaction. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 2.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
810
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Hobos
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
SINOKAL
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Тип На Објект:
торба
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Plaid
Главен Материјал:
Најлон
Затворање Тип:
Патент
торба стил:
Торба/Порака торба
Големина:
26x20x15

Избор на купувачот