Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 eSTAR УБАВИНА HD QUAD CORE СРЕДИНАТА на 7308 MID7308 ТАБЛЕТА LCD Екран Панел Леќа Бесплатен Превозот
Ново

Нови LCD Дисплеј Матрица За 7 eSTAR УБАВИНА HD QUAD CORE СРЕДИНАТА на 7308 MID7308 ТАБЛЕТА LCD Екран Панел Леќа Бесплатен Превозот

DEN 816.00

Во форма достапна за нарачката


Купувачи, ве молиме имајте во предвид.

Главните својства

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
eSTAR УБАВИНА HD QUAD CORE MID7308
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
eSTAR УБАВИНА HD QUAD CORE MID7308

Избор на купувачот