22mm 7/8 Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за BMW јамаха tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 Нинџа 636 ZX-6R
Ново

22mm 7/8 Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за BMW јамаха tmax500 530 Kawasaki z800 z1000 Нинџа 636 ZX-6R

DEN 1177.00
DEN 1308.00

Во форма достапна за нарачката


состојба : Резервни 100% Нови
Објектот е лесно да се Инсталира без настава
Материјал : алуминиум cnc
Количина : 1 пар
бои : црна;сина;златна;црвено;сребро;
Fitment : 7/8"22mm мотоцикл handlebar
Fitment :
за сите мотоцикл
за јамаха fz1 fazer fz6r fz8 xj6 fz6 мт-09 FZ-09
за yamaha yzf r6 1999-2004 r1 2002-2003 година r6s fz1 fazer
За Јамаха FZ1 FAZER 06-13 FZ6 04-10 FZ6 R 09-15 FZ8 11-15 XJ6 ОД 09-15
за јамаха fz1 fazer Fz6 06-13 04-10 fz6r 09-15 fz8 11-15 xj6 од 09-15
за Хонда CB599 CB600 HORNET 98-06 CB919 02-07 CBR600 91-07 CBR900 RR 93-99 VTX1300 03-08 NC700 12-13
за Хонда VFR750 VFR800 VTR1000 CBF1000 VF750
за ktm 200 125 390 војводата

Главните својства

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Објектот Висина:
4.3cm
Објектот Должина:
14.5cm
Објектот Ширина:
7.8cm
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
223g
Име На Модел:
RH2-LG-002
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Е Прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
мотоцикл Handlebar Костец Заштитна Guard
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Функција:
CNC Кочница Спојки Држела Guard Заштитник
Бои:
портокал/сребрена/зелена/блу/црвена/црна/golden

Избор на купувачот