2layers Домашна Употреба Интелигенција Грав Зеле Машина Голем Капацитет Термостат Зелено Семе Расте Автоматско Грав Никне Машина
Ново

2layers Домашна Употреба Интелигенција Грав Зеле Машина Голем Капацитет Термостат Зелено Семе Расте Автоматско Грав Никне Машина

DEN 1689.60

Во форма достапна за нарачката


Грав Зеле Машина
Спецификација :
Моќност : 28w
Напон : 220v/50hz
Тежина : 2 KG
Големина : 260 *350mm
Никне-up време околу 2,5-4days. предлагам чанг вода секојдневна

Главните својства

сертификација:
CE
Бренд Име:
SNEECEMAN
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
XMDYJ-2016 година
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
5-6persons
Додатоци:
Грав Зеле Машина
Функција:
Грав Зеле Машина
Моќност (W):
20+8W

Избор на купувачот