2017 Нова Коса Орнаменти Злато Куп Куп Големина На Бисер На Косата Прстен Гумени Бендот Коса Мода Симпатична Правец Дами Накит Продажба
Ново

2017 Нова Коса Орнаменти Злато Куп Куп Големина На Бисер На Косата Прстен Гумени Бендот Коса Мода Симпатична Правец Дами Накит

DEN 119.00
DEN 232.32

Во форма достапна за нарачката


Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 -7days dhl.com EMS Околу 3 -7 дена ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена 17track.net/Index En.html e Packet Околу 7 -15 дена usps.com Продавачот за Испорака Метод За 7 -15 дена 4006877805.com/EN/ Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Главните својства

Бренд Име:
bestybt
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
YBT71016
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Платно
Моделирање:
Топката
боја:
Сива,Златна,Црна,Сребрена
Стил:
Слатка,Убава

Избор на купувачот