Природата Серија Транспарентен Мека Tpu Случај За Sony Xperia C4 E5303 E5306 E5353 Јасно Задниот Поклопец за Sony C4 Силикони шема Случаи
Ново

Природата Серија Транспарентен Мека Tpu Случај За Sony Xperia C4 E5303 E5306 E5353 Јасно Задниот Поклопец за Sony C4 Силикони

DEN 86.00
DEN 139.20

Во форма достапна за нарачката

Природата Серија Транспарентен Мека Tpu Случај За Sony Xperia C4 E5303 E5306 E5353 Јасно Задниот Поклопец за Sony C4 Силикони шема Случаи
Карактеристики :
1. Пакет ед со Opp Вреќа 2 . 100% Сосема Нов Случаи
3 . Направени од високо квалитетен Материјал
4. Моден дизајн, Лесен и Трајни 5 . Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и штета 6 . Совршен Sillicone Задниот Капак на Телефонот Случај Одговара за Sony Xperia C4 E5303 E5306 E5353 Информации :
1. Ние поддршка мешана боја наредби, ако сакате да се купи сет на различни бои, ве молиме наведете боја и број на пораката, или контактирајте со нас онлајн, ние ќе брод според одбраните предмети. W elcome за промет на големо .
2. Руски пријател ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи , во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно. Т хенкс за вашиот разбере.
1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. 2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . 3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот. 1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава. 2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме.

Главните својства

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
дизајн:
Слатки,Шарени,Животно,Егзотични,Сјајна,Апстракт,Бизнис,Спорт,Транспарентен,Гроздобер
Големина:
5.5 inches
Карактеристики:
Мобилен Телефон Sillcone Случај Задниот Поклопец TPU Capa
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
мека tpu ;силиконски гел
Стил:
Coque Се Прелива Etui Caso Funda Став Телефон Случај
Содржина:
Висок квалитет на слика Мека TPU Задниот Поклопец
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Цртан Филм Мека Пластика Мобилен Телефон Случај
Компатибилен Модел:
За Sony Xperia C4
дизајн:
Бизнис,Artical, Секојдневен, Луксузни,Мода
Тип:
Монтиран случај Маска

Избор на купувачот