Бронза Риби Риба Кварц Џеб Watch Fashion Дванаесет Соѕвездија Бакар Жени Мажи Фоб Часовници Синџир Ѓердан Роденденски Подарок
Ново

Бронза Риби Риба Кварц Џеб Watch Fashion Дванаесет Соѕвездија Бакар Жени Мажи Фоб Часовници Синџир Ѓердан Роденденски Подарок

DEN 162.00
DEN 238.56

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Движење : Кварц
Дијаметар : Прибл. 4.8 cm
Дебелина : Прибл.1.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Прибл. 80 см
Тежина : Околу. 47g
(2.54 см=1.00 инчи)
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир
ПРЕВОЗОТ
1.Ние ќе се испрати објект во рок од 2-3 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.
2.Превозот со желба пост во 35-45 работни дена ( Бразил обично треба 50-70days ). Ако ви треба објектот итно, ве молиме да плати дополнителни трошоци за побрзо превозот метод.
3.Кога ќе добиете предмети цел, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
4.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со шпедиција и обичаи.
ВРАЌАЊЕ & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот, ве молиме да ни испратите e-mail, како е можно поскоро. Ние ќе се потрудиме да го решат проблемот веднаш штом ќе може да. Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат. Вашето задоволство е многу важна за нас!
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да leaveing повратни информации. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или Писмо пред да замине неутрален ( 3 ѕвезди ) или негативни ( 1-2 ѕвезди ) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат.

Главните својства

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Материјал Тип:
Легура
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нов со ознаки
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
P1096

Избор на купувачот