2 парчиња Bluetooth безжична Gamepad Игра Контролер Gamecube Џојстик за телефонот за ios android за компјутер со Мобилен Телефон Носителот
Ново

2 парчиња Bluetooth безжична Gamepad Игра Контролер Gamecube Џојстик за телефонот за ios android за компјутер со Мобилен Телефон

DEN 1722.72

Во форма достапна за нарачката


Уред за поврзување 1) на Моќ : завртете го прекинувач НА on, притиснете и задржете го ПОЧЕТНИОТ копчето за 1~2 секунди. Коло може да се открие ако моќ е вклучено. Три Bluetooth индикатори " светло трепка брзо. Ако се поврзете на успех, на Bluetooth индикатор уште трепка брзо. За да се префрлате прекинувачот за ИСКЛУЧУВАЊЕ, исто така може да го исклучи уредот. Во играта, притиснете го копчето за јачина на звук плус копчето или се справи со "Одберете" копчето за да се движат на копчето икона на екранот што одговара на локација (Имајте на ум : Вие не може да поставите големина со двојно кликнување на иконата), сокривање на икона со притискање на "Изберете" икона, притиснете копче за почеток копче за да го завршите поставувањето. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Допрете режим (Овој режим бара ROOT привилегии.apk" на домаќинот и со root привилегии. Уредот ќе се поврзете на рачката автоматски. Без да внесете лозинка за успешна врска, Bluetooth индикатор светлото е на Тоа не треба да се исклучи уредот за да се смени помеѓу Gamepad режим и режим на Тастатура.
100% Сосема нов Hight qualit Тело боја : црна Овој контролер има четири начини : Gamepad, Тастатура, Допрете го и јас-C-a-d-e. Step3 отвори Vigrand Touch Чекор 4. Излезете од волшебникот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Во прилагодувањата за апликации, одберете "постоечкиот прозорец".
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Притиснете го комбинација копче може да се префрлат автоматски. Тогаш тоа може да се поврзе успешно. На gamepad користи КРИЕШЕ протокол за пренос на податоци. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Gamepad и Допрете режим на прекинувач : мора да се расчисти на спарување на Bluetooth податоци во земјата прво, бара Bluetooth уреди. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Индикатор светлото е исклучена ако батеријата полнење завршен. 2) Притиснете на копче за почеток копче за 5 секунди за да го исклучите. Не користете го овој режим без ROOT привилегии) Step1.4 V), индикаторот трепка бавно.
Полнење на батеријата Ако Батеријата е низок притисок (Li-Ion 3. Инсталирај "Vigrand_Touch. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Доколку конекцијата е завршена, на ③ индикатор светлото ќе се вклучи. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние не бродот на викенд или државни празници. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Главните својства

Тип:
Gamepads
Бренд Име:
xunbeifang
Број На Модел На:
GPC01300
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Пакет:
No

Избор на купувачот