Декоративни Перница Случај Розова Црвено Геометриски Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница Покрие G1016
Ново

Декоративни Перница Случај Розова Црвено Геометриски Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница Покрие G1016

DEN 206.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)
Материјал : памук/polyster платно
Големина : 45см*45см
Важни Информации :
1 - Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 2-3cm во големината на разликата
2 - Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн. вистинската боја може да биде малку поинаква од тоа се покажува во продавницата.
3 - пред се не е квалитет проблем, сериозни купувачи само.

Главните својства

Големина:
450*450mm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Ткаенина Count:
80
Бренд Име:
WELOS
тема count:
100TC
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Не-Токсични
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
G1016
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Сексуално Сугестивна:
No
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Лен

Избор на купувачот