18 МИЛИОНИ-10Yrs Бебе Девојка Формално Фустан за Свадбата Програма Роденден Paty со Голем Лак Цветни Фустани Бебе Девојка Облека Bling Bling
Ново

18 МИЛИОНИ-10Yrs Бебе Девојка Формално Фустан за Свадбата Програма Роденден Paty со Голем Лак Цветни Фустани Бебе Девојка Облека

DEN 810.00
DEN 1109.28

Во форма достапна за нарачката


Информации за производот Име на Производ : 18 МИЛИОНИ-10 Yrs Бебе Девојка Формално Фустан за Свадбата Програма Роденден Paty Облека на Децата Производ Број : C5 Производ Материјал : Памук + Полиестер Боја : Сина, Црвена, Виолетова, Розова ,Меи црвена, бела беж Големина : 90-100-110-120-130-140-150-160
Производ Карактеристики : Висок квалитет со оригинален дизајн Должина Краток Умерено Долго Дебелина Тенка Умерена Tthick Мека Тешко Умерена Мека за Перење Начин не кајгана, посебно за перење, висат да се исуши Топло Прашува ве Молиме погледнете го следново детални големина, изберете бебето право големина Молиме обратете се на големината на табелата за да се избере соодветна големина Стил C5 Големина Должина Биста*2 Ракав Предложените возраст Мерење 90 50 26 - 18 МИЛИОНИ-24 M возраст (80-90cm) 100 55 28 - 2 возраст (100cm) 110 58.5 30 - 3 возраст (110cm) 120 60 31.5 - 4 возраст (120cm) 130 65.5 34 - 5 возраст (130cm) 140 69 35 - 6 возраст (135cm) 150 73.5 36 - 7-8 возраст (140cm) 160 78.5 38 - 9-10 возраст (145cm) 1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Малку maven
Материјал:
Памук,Полиестер,Ацетат
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Симпатична
Декорација:
Appliques
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
C5
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Пол:
девојка
Број На Модел На:
Девојка се облекуваат Деверуша Деца
За:
Бебе девојка принцеза облека
Се облекуваат:
Девојки фустан роденден вечер партија
Погоден Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
боја:
како што е прикажано во слика
облека за:
Свадба Деверуша детска облека
Соодветна возраст:
90-100-110-120-130-140-150-160
Повод:
Свадба, Церемонија, Партија, Dressy, Секојдневно, Одмор

Избор на купувачот