Нови Clolr 2017 Мода Жените Чипка Комбинација Завој Dreses Ракави Висок Врат Backless Bodycon Славна Личност Vestidos Партија Облечи
Ново

Нови Clolr 2017 Мода Жените Чипка Комбинација Завој Dreses Ракави Висок Врат Backless Bodycon Славна Личност Vestidos Партија

DEN 1368.00
DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
BEVENCCEL
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон,Spandex,Rayon,Чипка
Деколте:
Turtleneck
Стил:
Секси & Клуб
Број На Модел На:
17016
Половината:
Природни

Избор на купувачот