Мотоцикл CNC Rearview Огледало Алуминиум задните странични ретровизори За Хонда MSX125 MSX300 MSX 125 MSX 300 MSX125 300 PCX 125/150 PCX125
Ново

Мотоцикл CNC Rearview Огледало Алуминиум задните странични ретровизори За Хонда MSX125 MSX300 MSX 125 MSX 300 MSX125 300 PCX

DEN 2202.72

Во форма достапна за нарачката

Poduct Опис Пакет се Вклучени : Поставување на Две Странични Ретровизори(Лево и Десно) Материјал : Висок Квалитет на CNC Алуминиум Боја : ЗЛАТО&сребрена леќа боја : сина Карактеристики : Оптички одделение акрилик стакло, огледала Елегантен и Стилски Дизајн Веднаш Надградба на Вашиот Велосипед Во Нова Обичај Око Фаќање Погледнете Повеќе Агол Корекција, 360 степени Вртливата Топката Заедничкиот проект (Може да Се Прилагоди за да Positon како што се гледа во Фотографии) Супериорен Квалитет, Вистински Алуминиум Совршен Комплимент За Вашиот Велосипед Лесно да се инсталира, нема промена е потребно Fitment : Одговара на стандард шупливи 7/8 инчи дијаметар handlebars Користи Interal Менгеме Систем Ова огледало е универзална, не се посебно направени за некои велосипед, ве молиме бидете сигурни дека вашиот велосипед, користете празен круг 7/8" handlebar Одговара : за Aprilia, за BMW, за Buell, за Ducati, за Харли Дејвидсон, за Хонда, Индиски, за Kawasaki, за KTM, за Suzuki, за Триумф и за Јамаха
Одговара за сите мотоцикли за Хонда за Улица велосипед : CB1000 R / CB1300 / CB600 F Hornat / CBF600 / CBR125 R / CBF125 / .. за Џип и хеликоптер : Сенка / Valkyrie / Магна / Rebel / .. за Dirt bike : XL1000 V / XL700 V / NT700 V / XL125 V / XR230 / APE50 / .. за Скутер : Сребро крило / Џез / Рефлекс / Forza / SH / PS / .. за Kawasaki за Улица велосипед : Z1000 / Z750 / ER-6 F / ER-6 N / .. за Џип и хеликоптер : В.Н.Е серија / .. за Dirt bike : Versys / KLX серија / .. за Suzuki за Улица велосипед : Б-Крал, / GSF1250 / GSF600 / Gladius SFV650 / SV650 / SV1000 / GSR600 / .. за Џип и хеликоптер : Булевар / Натрапникот / Volusia / .. за Dirt bike : V-Strom / д-р серија / .. за Скутер : Skywave / Burgman серија / Gemma / .. за Јамаха Улица велосипед : XJR1300 / XJ6 / V-max / MT-01 / MT-03 / TDM900 / FZ1 / FZ6 / YBR / .. Џип и хеликоптер : XVS950 / XV1900 / XVS1300 / V-Ѕвезда / Virago / Воин / Кралската Ѕвезда / .. Dirt bike : XT660 / WR250 / WR125 / XT125 / .. Скутер : Височество / X-Max / X-Град / .. за Aprilia : за Tuono / Mana / Dorsoduro / Тресат / Пегаз / SXV / Scarabeo / Sportcity / SR50 R / .. за Benelli : ТНТ / TRE / BX / Кафе / Quatro / Сомот / .. за BMW : K1300 / K1200 / F800 / F650 / G650 / HP2 / .. за Derbi : DRD серија / GP1 трки серија / .. за Ducati : Чудовиште серија / GT серија / Hypermotard / .. за Gilera : Nexus серија / Тркач Серија / .. за KTM : Супер Војводата / SMT / SMR / СМ / Sdventure / ..
Еден пар на Ретровизорите (и левата и десната страна)

Главните својства

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
DF-РМ-007
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC машински Т-6063 Алуминиум.
Објектот Ширина:
0cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл rearview огледало
боја:
Црно-сини;злато&сребро;црна&сребро;сребрена&црна
Бесплатен превозот :
Yes
Вклучуваат:
Оптички одделение акрилик стакло, огледала Елегантен и Стилски Дизајн
Количина:
Карактеристики:

Избор на купувачот