Зима Жените Чевли Глуждот Мартин Chelsea Чизми Посочи Пети Тенки Потпетици Голема Големина Мода Секси Солидна Чипка-up Fleeces Крст-врзани
Ново

Зима Жените Чевли Глуждот Мартин Chelsea Чизми Посочи Пети Тенки Потпетици Голема Големина Мода Секси Солидна Чипка-up Fleeces

DEN 1334.00
DEN 1482.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5, 11.5, 12.5, 13, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Зима
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
марија.yanxi
Број На Модел На:
c20170718
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Fleeces
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
10cm
Чизми Окно:
14cm
чизми отворање:
23cm

Избор на купувачот