Leige Накит Лабораторија Alexandrite Прстен Свадба Прстен Перница Намали Промена На Бојата Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрен Прстен Јуни Birthstone Прстен
Ново

Leige Накит Лабораторија Alexandrite Прстен Свадба Прстен Перница Намали Промена На Бојата Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрен Прстен

DEN 4464.00
DEN 7440.00

Во форма достапна за нарачката


Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.93 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Перница Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 дена
Испорака
1. Објектот ќе биде подготвен за пратката во рок од 5 дена откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress;
2. Бесплатен превозот : Fed Ex ќе биде нашиот пред превозот methord, тоа е побрзо и побезбедно за вашиот испорака. E-пакет ќе се користат само ако се остави PO box adrress;
3. Вашиот телефонски број ќе биде побарано како за меѓународен испорака, исто така, ќе им помогне на курир за да ги добиете во контакт со вас еднаш објектот arrivered;
4. Не бидете сигурни дека на адресата што е предвидено е точно и комуникативен.
5. Сите наши накит ќе биде добро спакувани и испратени во специјален подарок кутија;
Прстен Големина На Табелата
Сертификат Примерок на Гем Identigication
Ние стоиме зад нашите накит, тие се направени со висок квалитет gemstones од страна на професионални jeweler. Подолу е сертификатот примерок на нашата скапоцен камен кој е идентификуван со ЦВА.
По Продажба На Услуги
1. Можете да ја има 7 дена да поднесат барање за враќање, ако објектот ќе примите не е како оној кој го очекува, на враќање такса ќе биде под вашите трошоци;
2. Враќање е прифатена само ако објектот ќе се врати во неговата оригинална состојба и покажува unworn и неискористени;
3. Рефундирање ќе се направи откако ќе добие врати објектот.

Главните својства

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
LeiGe Накит
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
CertificateType:
ЦВА
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Број На Модел На:
RPC77168-AL
Поставување Тип:
Prong поставување
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
Alexandrite
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Перница Намали

Избор на купувачот