Еден плус 5 5T Случај Oneplus 5T покрие Nillkin QIN кожа Случај Картичка Џеб паричникот торба за заштита на прекривачот +Мало Пакет
Ново

Еден плус 5 5T Случај Oneplus 5T покрие Nillkin QIN кожа Случај Картичка Џеб паричникот торба за заштита на прекривачот +Мало

DEN 475.00
DEN 499.68

Во форма достапна за нарачката


Еден плус 5 5 T Случај Oneplus 5 T покрие Nillkin QIN СТП кожа Случај Картичка Џеб паричникот торба за заштита на прекривачот со Мало Пакет
Почитувани Клиент : ви посакам Добредојде на нашиот бренд продавница, имаме висок квалитет на производ со пониска цена, и поддршка на големо и мало. Ви посакувам среќен шопинг тука! Ви благодарам многу!
NILLKIN Qin серија заштитни случај
Пјер, вонредни
Изборот на фина кожа, во суштината на Qin култура едноставен, јасен, едноставен,нежна текстура на кожа да се создаде природни, визија и допир се одлични; исто colorsoft материјал, внимателно да го заштитите екранот, исто така, се лизга Naizang; се фокусира на практични, clamshelldesign завиткано телото, тенок на повеќе од 360 СТЕ omnibearing заштита, simpleneat; никел слушалка екран и ЛОГОТО, деталите од исклучителна, се рефлектира во елитата начин.
Имаме професионална услуга и конкурентна цена и брза испорака. Толку повеќе ќе ви ги купите, подобра цена што може да се преговара

Главните својства

Пакет:
oneplus 5t, oneplus 5
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
for Oneplus 5 5T
Бренд Име:
NILLKIN
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Nillkin QIN Серија Случај
Компатибилен Бренд:
Oneplus
боја:
Црна, Црвена,кафеава
категорија:
Nillkin QIN Серија Случај
Пакет:
Мало пакет ( со Анти-фалсификувањето прашања Броеви)
квалитет:
100% Вистински NILLKIN
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
статус:
во парк
Големина:
for Oneplus 5T and Oneplus 5
Мало Пакет:
Yes

Избор на купувачот