Космичка небото позадина,Меѓуѕвездениот елемент,3D современите природни за дневна соба и спалната соба на таванот позадина ѕид водоотпорен позадина
Ново

Космичка небото позадина,Меѓуѕвездениот елемент,3D современите природни за дневна соба и спалната соба на таванот позадина ѕид

DEN 1392.00

Во форма достапна за нарачката


Оваа позадина треба да бидат прилагодени. Сигурни да остави порака за да ми каже големина (висина и ширина) по купувањето . Тоа е Важно . Како да поставите цел 1.Мерење на ѕид димензии висина* width = квадратни метри .Според квадратен метар избор Количина(Слика). На пример : Што треба големината е 3 метри широк, 2 метри. Според големината на областа е : 3m*2m=6 квадратни метри. Треба да нарачате 6 квадратни метри (Количина 6). Како на пример : Ако треба 7-7.5 квадратни метри, ве молиме место цел 7 метар квадратен Ако ви треба 7.6-8 квадратни метри, ве молиме место цел 8 квадратни метри 2.Одберете материјал. Позадина има три видови на материјал : врежана, свила ткаенина,памук платно (Слика) . 3.Купи сега. Целосно плаќање. Драг пријател, ако имате било queston и идеја, и ве молиме љубезно дозволете ни да знаеме, многу ви благодарам!
Космичка небото позадина,Меѓуѕвездениот елемент,3 D современите природни за дневна соба и спалната соба на таванот позадина ѕид водоотпорен позадина

Главните својства

боја:
Врежана, Свила ткаенина, памук платно, Не-плетени ткаенини
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ XI ЦВЕТЕН ДОМА
Материјал:
Други
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
295846730
Користи:
На бојадисана, кафуле, ресторан, троседот, хотел, спална соба

Избор на купувачот