MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia K5 2017 Sportage 4 KX5 2017
Ново

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Kia K5 2017 Sportage 4 KX5 2017

DEN 2539.20

Во форма достапна за нарачката


Погоден автомобил модели : за Kia K5 2016 2017 / Sportage 4 KX5 2016 2017
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска Кожа
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да се вклопи)!

Главните својства

Боја Име:
Црвен Конец, Бел Конец, Светло Сива Конец, Црн Конец, Жолта Конец, Сината Нишка, Црвени, Сини Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
Mewant
Објектот Висина:
6cm
Име На Модел:
за Kia K5 2016 2017 Sportage 4 KX5 2016 2017
Објектот Тежина:
0.32kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm

Избор на купувачот