Ж-МЕЛОДИЈА се Подигне 2 4x4 Суспензија на Задниот дел Прилагодливи Panhard Прачка за Fortuner
Ново

Ж-МЕЛОДИЈА се Подигне 2 4x4 Суспензија на Задниот дел Прилагодливи Panhard Прачка за Fortuner

DEN 4560.00

Во форма достапна за нарачката


Ж-МЕЛОДИЈА се Подигне 2" 4x4 Суспензија на Задниот дел Прилагодливи Panhard Прачка за Fortuner
Карактеристики :
*100% Сосема Нов Објект
*Овие задните осветлена комплет додадете До 2" ( 45mm ) дополнително за да вашата 4 X4 Автомобили
*Заменува OE Задните Panhard Род, прилагодлив за да одговараат на лифт на висина
*Гума грмушки нудат поголема флексибилност од полиуретан, обезбедување на максимална артикулационите
* За Toyot* Fortuner
* Елоксирани Sliver Боја.
Пакетот Вклучува :
1sets Задните Прилагодливи Panhard Род Песна Бар
Важни Забелешки :
- Инсталација само треба да се врши од страна на обучен професионалец.
- Не се вклучени Упатство за Инсталација или Упатство
*Сликите прикажуваат во нашата продавница се базира на вистина производи.
*Совршена шопинг искуство е нашата основна,ве молиме да не го прават спорот директно, без да ни се јавите со
Aliexpress Порака, E-mail,Трговија со датотеки, или What APP:+8613967758253.
*Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по Зачувам плаќање дозвола(освен недела и празници
).добредојдовте во комбинација превозот.
*Различни превозот канал(Кина Пост Регистрирани Воздухопловната Epacket ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX) различни
приходи. Поради економски начин на транспорт,тоа ќе потрае околу 10-45 работни дена.Понекогаш може да биде потребно повеќе
дена,ве молиме да бидете трпеливи.
*Ние не сме одговорни за било ОБИЧАЈ ЗАДОЦНУВАЊЕ или УВОЗ ДОХОД .Ако даночниот или должност во вашата земја
многу ВИСОКА ,ве молиме да не информирате за да се прогласи ниска вредност на фактура, така што ќе може да плаќаат многу ниски даноци.
*12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени
по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
*Сите производи ќе бидат проверени и спакувани и пред превозот .
*Ние ќе го прифати враќањето и да ја плати врати товарни ако добиете било погрешно предмети или оштетување во текот на
транспорт.За други причини ,ние, исто така, ќе го прифати тоа, но се врати товарни треба да се плати од страна на купувачот.
*Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за прв пат.Задоволството на клиентите е секогаш наш Врвен приоритет.
Не заборавајте да даде " 5 ѕвезда☆ "позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со предмети.

Главните својства

Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
000
Поставување на Возило:
Задните
Производителот Дел Број:
000
Објектот Тежина:
5.5kgs
Бренд Име:
Ж-МЕЛОДИЈА
Објектот Висина:
5cm
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Специјални Функции:
Суспензија лифт за Полнење
Објектот Ширина:
5cm
Другиот Дел Број:
000
Материјал Тип:
Алуминиум И Железо
Објектот Должина:
130cm
Име на производ:
Задните Прилагодливи Panhard Род Песна Бар
боја:
Сина
Автомобил модел:
За Toyot* Fortuner
Година:
2003-2015
Гаранција:
Yes
Инсталирајте:
лесно
Издигнам:
2Задните
Пакување:
картон
Објектот се вклучени:
Задните Panhard Род Песна Бар
Состојба:
Бренд Нови

Избор на купувачот