Seicane Трендовски 2 Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2002-2007 Тојота Caldina Стерео Цртичка CD Трим Панел Инсталација Комплет за Монтирање
Ново

Seicane Трендовски 2 Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2002-2007 Тојота Caldina Стерео Цртичка CD Трим Панел

DEN 1437.00
DEN 1545.12

Во форма достапна за нарачката


Луксузен Двоен Din е Радио за Автомобил Fascia Намали за Полнење за 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Тојота Caldina Стерео Цртичка CD Трим Панел Инсталација Комплет за Монтирање
Опис :
Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2002 2003 2004 2005 2006 2007 Тојота Caldina.
Објектот Специфики :
Предмет Тип : Fascias
DIN Тип : 2 DIN
Погоден Возило Тип : за Тојота Caldina
Година : 2002,2003,2004,2005,2006,2007
Сместување : Табла
Посебни Карактеристики : Радио Инсталација
Материјал Тип : ABS
Боја Типот : Црна
внатрешниот мерки : 173*98/178*100/178*102mm
Објектот Тежина : 0.2 kg
Место на Потекло : Кина (Копно)
Пакет Содржина :
1* Стерео Panel

Главните својства

Тип На Објект:
Fascias
Материјал Тип:
ABS Пластика
Година:
2002 2003 2004 2005 2006 2007
Бренд Име:
seicane
Објектот Висина:
10cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
S37TO019
Објектот Должина:
25cm
Специјални Функции:
Радио Инсталација
200000204:
200000633
20149:
за Тојота Caldina 2002 2003 2004 2005 2006 2007
боја тип:
Црна
Din Тип:
2DIN
Објектот Големина:
173*98/ 178*100/ 178*102 мм
Тип На Објект:
Fascias
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сместување:
Табла

Избор на купувачот