CT350748 CT350595 Тапан слика Чип За Xerox DocuCentre-III C2200 C2201 C2205 C3300 C3305 ApeosPort-III 2200 3300 Кертриџ Чипови
Ново

CT350748 CT350595 Тапан слика Чип За Xerox DocuCentre-III C2200 C2201 C2205 C3300 C3305 ApeosPort-III 2200 3300 Кертриџ Чипови

DEN 3359.04

Во форма достапна за нарачката

CT350748 CT350595 Тапан слика Чип За Xerox Docu Centre-III C2200 C2201 C2205 C3300 C3305 Apeos Port-III 2200 3300 Кертриџ Чипови Детали за Производот :
Боја : Црна Цијан Магента Жолта
Страница Принос : Црна : 91,000 Страници Синозелена/Магента/Жолта : 91,000 Страници
Верзија : УНИВЕРЗАЛНА(EX JPN) или JPN
Чип тип : Тапан Чип
Чип Модел : Docu Centre-III C2200
Функција : ОЕМ ги Ресетирате
Дефект го Оценувате : помалку од 0.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Xerox Docu Centre-III C2200 C2201 C2205 C3300 C3305 Apeos Port-III 2200 3300
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;
Пакување Содржина :
20pcs x Црни и бои Тапан Чип (Тоа е 20 PCS, Овој тапан чип може да се користи во Четири бои)
Максимална чипови за Xerox се во differrent региони, и таму е единствен кертриџ Бр. на секој регион. Ве молиме забелешка нас кои вашата машина дел не е, CT350748 или CT350595? Тоа е потребно за нас, за испорака ќе право Тапан Чип
Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!

Главните својства

боја:
Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
DocuCentre - III C2200
Структура:
Одделени Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
XEROX
Чип Вид:
Тапан чип
боја:
црна цијан магента жолта
Региони:
УНИВЕРЗАЛНА(EX JPN) или JPN
Страница Принос:
Црна
Количина:
5sets/многу KMCY/set 4pcs/set 20pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Xerox DC-III C2200 C2201 C2205 C3300 C3305 АП-III 2200 3300
Функција:
ОЕМ ги Ресетирате
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
ОЕМ Кодот:
CT350748 CT350595

Избор на купувачот