500 Парчиња Бадеми Овална Pointy Акрилик Целосно Лажни Нокти Совети Помине Уметност DIY Продолжување
Ново

500 Парчиња Бадеми Овална Pointy Акрилик Целосно Лажни Нокти Совети Помине Уметност DIY Продолжување

DEN 92.00
DEN 138.72

Во форма достапна за нарачката

Спецификации :
Погодни за употреба со гел, акрил или fiberglass апликации.
Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира.
Погоден за стручно, помине уметност училиште/факултет помине уметност уметник и личните/домашна употреба, итн.
Тип : Лажни Нокти Совет
Тема : Убавина
Употреба : Помине Уметност
Материјал : Акрилик
Количина : 500 Компјутери во 1 Сет (50 Парчиња од Секоја Големина, 10 Различни Големина)
Ноктите Должина(Мин-Макс) : 2cm - 3cm/0.79" - 1.18" (Прибл.)
Ноктите Ширина(Мин-Макс) : 0.7 cm - 1.4 cm/0.28" - 0.55" (Прибл.)
Забелешки :
Ве молиме имајте во предвид нема кутија, сите совети се спакувани во една кеса.
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
500 x Лажни Нокти Совети

Главните својства

Бренд Име:
poseida
Број На Модел На:
8109501
Тип:
Целосна Помине Совети
Примена:
Прст
Материјал:
Акрилик
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Избор на купувачот