linhaoshengyue 2017 нова вест вистински фокс природна боја на жените 60см долги
Ново

linhaoshengyue 2017 нова вест вистински фокс природна боја на жените 60см долги

DEN 8064.00
DEN 9600.00

Во форма достапна за нарачката


ВЕСТ SINE :
M- вест биста 88cm
L-вест биста 92cm
XL-вест биста 96cm
xxl-вест биста 100cm
xxxl-вест биста 105cm
xxxxl-вест биста 110cm

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
linhaoshengyue
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Формално
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Декорација:
Крзно
Маскирани:
No
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно

Избор на купувачот