2017 Есен Нова 3D музика т-маица Мажите Долг Ракав Фитнес Crossfit Т кошула Машки Бренд за Облека, O-вратот Tee ПЛУС 6XL Блузи трговија на големо
Ново

2017 Есен Нова 3D музика т-маица Мажите Долг Ракав Фитнес Crossfit Т кошула Машки Бренд за Облека, O-вратот Tee ПЛУС 6XL Блузи

DEN 448.00
DEN 815.52

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница да Купам повеќе од 2 парчиња, да Добијат БЕСПЛАТЕН дар !!! Сите големина е азија големина,а не Сад/Европски големина 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-3cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето! 4. Ако вашиот мерење лебди помеѓу две големини, совети за изборот на поголем големина.
купер изјави
Ние сме фабрика директни,имаме голем број на работници и машини.добредојдовте масовно купување.ве молиме да ни ги испратите вашите клиенти точно превозот адреса, кога местото цел. ние нудиме на големо, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена !

Главните својства

Големина:
Asian size S, Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size 2XL, Asian size 3XL, Asian size 4XL, Asian size 5XL, Asian size 6XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
Bjcjwf
Sleeve Стил:
Целосна
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Ткаенини :
65% Памук + 35% Полиестер
Шаблон Тип:
волкот
Блузи Тип:
Tees
Тип На Објект:
Блузи
Верзија тип:
тенок одговара
Должина На Ракав:
три квартал целосна
Collor:
О Деколте
Стил:
Моден

Избор на купувачот