Dispalang Basketbally Ранец за Деца Момчиња Soccerly Училиште Bookbags Кул Rucksacks Деца Лесни Schoolbag Mochilas Дете
Ново

Dispalang Basketbally Ранец за Деца Момчиња Soccerly Училиште Bookbags Кул Rucksacks Деца Лесни Schoolbag Mochilas Дете

DEN 959.00
DEN 1295.04

Во форма достапна за нарачката


Клиентите Кои, Исто Така, Како Овие :
Багаж Капаци :
Моден Черепот Ранци & Ручек Кеси :
Најдобриот Лаптоп Ранци :
Градинка Ранци & Ручек Кеси :
Животните се Чувствува Ранци за Детска Градинка :
Голем Капацитет Рамо Чанти :
Клиентите Кои Исто Така Како Овие>>>>

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
Dispalang
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Техника:
Втиснување
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Appliques
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
Моден/на Повик schoolbag
Материјал Состав:
300D полиестер
Патент:
Двојно патентите
Употреба:
Dialy Ранец
Тип:
Спорт Фудбал Кошарка дизајн
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Главен Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот