Гроздобер мешавина за Запечатување Восок Ретро Печат Печат Гроздобер Восок се Држиме Sellado Sax palillo sello де ла cera де Sellos 55x46mm
Ново

Гроздобер мешавина за Запечатување Восок Ретро Печат Печат Гроздобер Восок се Држиме Sellado Sax palillo sello де ла cera де

DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката


Гроздобер Мешавина
^^
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Спецификација : Материјал : дрво сад е мал : Големина : 70 x40mm Б тенџере е голем : Големина : Лажица големина : За 27x117mm

Главните својства

Бренд Име:
XunMade
Употреба:
Декорација
Број На Модел На:
Мешавина за Запечатување Восок
Материјал:
Дрво
Тип:
Дрво

Избор на купувачот