2 парчиња/ Лимон Sprayer Овошен Сок Цитрус Вар Морнар Spritzer Кујна Gadgets Спреј Свеж Овошен Сок Фабрика за директна продажба
Ново

2 парчиња/ Лимон Sprayer Овошен Сок Цитрус Вар Морнар Spritzer Кујна Gadgets Спреј Свеж Овошен Сок Фабрика за директна продажба

DEN 129.00
DEN 171.36

Во форма достапна за нарачката

Почитувани Клиенти Кинески Лунарната Нова Година доаѓа ,тоа ќе започне од 10 февруари до февруари 23.На Клиент сервис е достапен и цел се прифатени во текот на одмор,но пратката ќе биде одложен за да бидат подредени според вашата нарачка време по 23.Ние се чувствуваат така се извинуваме за сите непријатности.За време на празник ,таму се најголемите попусти и убави подароци за Нова Година.Ве молиме да ги искористи шанса да одат луд шопинг. Среќна Нова Година!
SAMTEN хардвер и кујнски прибор Co., Ltd.
Производите на компанијата се фабрика директни продажби. Ние го поздравуваме голема цел.

Главните својства

боја:
1 ПЕРСОНАЛНИ КОМПЈУТЕРИ, 2 ПАРЧИЊА
Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Пластични Тип:
PP
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Squeezers & Reamers
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SAMTENG
сертификација:
CIQ

Избор на купувачот