1 пар Мода Hot Fix Rhinestones Декорација Мотив Железо на Закрпи Мотив Applique Деца Жените DIY Облека Налепница T2345
Ново

1 пар Мода Hot Fix Rhinestones Декорација Мотив Железо на Закрпи Мотив Applique Деца Жените DIY Облека Налепница T2345

DEN 489.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, венчаница, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 13cm/5.12" инчи, целосна должина 22cm/8.66" инчи.
Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Розова ( Забелешка : боја ќе биде мала разлика со вистинската боја бидејќи на светлината и компјутерски екран) Пакет се Вклучени : 1 X 1 парче парче

Главните својства

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Големина:
Approx. full width 12cm/4.72inches, full length 29cm/11.42 inches.
Број На Модел На:
чипка јака T2345
боја:
Светло Сина
Големина:
Прибл. целосна ширина 12cm/4.72инчи, целосна должина 29cm/11.42 инчи.
Шема:
Цвет
Секс:
за жените
Материјал:
Полиестер
Мотив закрпи:
Yes
чипка Везени јака:
Yes
извезена закрпи:
Yes

Избор на купувачот