Жените Секси Сатен Корсет Brocade Флорални Bustier Врвот Чипка Назад долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Корсети S~6XL
Ново

Жените Секси Сатен Корсет Brocade Флорални Bustier Врвот Чипка Назад долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Корсети S~6XL

DEN 648.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 6XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Материјал Состав:
90%полиестер 10% spandex
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
zhuofei
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Број На Модел На:
036corset
Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL

Избор на купувачот