AKABEILA Силикони Телефон Покрие Случај За Huawei Чест Пчела Y541 Y5C Y541-U02 4.5 инчен Случај TPU Lichee Покривајте Телефонот Торба
Ново

AKABEILA Силикони Телефон Покрие Случај За Huawei Чест Пчела Y541 Y5C Y541-U02 4.5 инчен Случај TPU Lichee Покривајте Телефонот

DEN 95.00
DEN 146.40

Во форма достапна за нарачката


Почитуван Господине/Госпоѓо,
Ви благодарам многу за вашата посета, Сите наши производи се на Промоции.
Pls Изберете Кина Пост Воздух Mail ако сакате да се добие што побрзо

Главните својства

Материјал:
TPU
Бренд Име:
AKABEILA
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Големина:
4.5 inch Phone Hull Hood Shell Skin Case Bumper Holster SCAR01
Карактеристики:
Lichee Шема Позлата Силикони Coque Fundas Carcasa Capa Став Capinha
Родител Каталог:
Мобилен Телефон Додатоци & Делови
Функција:
Нечистотија-Отпорни Шок-Доказ Анти-Нула
Материјал:
TPU Мобилен Телефон Случај
Поддршка:
Трговија на големо и Dropshipping
функција 1:
Уникатен Евтин Мобилен Телефон Маска
Карактеристика 2:
Силиконски Мека Домување телефон Кожата
карактеристика 4:
Лесни,Ултра Тенок Осветлување Обичен Случај
дизајниран:
Lichee Шема Позлата Силикони Случаи

Избор на купувачот