Frameless Ѕид Оркестарот На Слики Слика Од Броеви Страна Се Насликани На Платно Сликарство Одри Hepburn Модерна Апстракт Маслени
Ново

Frameless Ѕид Оркестарот На Слики Слика Од Броеви Страна Се Насликани На Платно Сликарство Одри Hepburn Модерна Апстракт Маслени

DEN 374.00
DEN 720.00

Во форма достапна за нарачката


Големина 16x20inch исто како 40x50cm Тип
Без рамка,Не се подготвени да се откажам
Не завршил сликарство,треба да се наслика со себе вклучуваат Пакување 1 x Платно 3 x Paintbrush (1big,1middle,1small) 1 сет на бои 2 x Не-трага кука 2 x завртка Пакет Валани со цевка,aviod да се свитка Customizted Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Главните својства

Големина (Инчен):
40x50cm Не Врамени, 40x50cm Врамени
Бренд Име:
WLDAFEN
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Тип:
Масла
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Број На Модел На:
SZ-RW5
Медиум:
Акрилик
Предмети:
ПЕЈАЧ
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Пакет:
валани на цевка
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Сликарство:
класично сликарство
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
обоен со себе
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
ѕид уметност слика:
handpainted маслени

Избор на купувачот