2yards Занает Плетенка Beaded Бисери Rhinestones Трим ,Везени Украси Костим Applique Шиење на Трим закрпи за облека
Ново

2yards Занает Плетенка Beaded Бисери Rhinestones Трим ,Везени Украси Костим Applique Шиење на Трим закрпи за облека

DEN 529.00
DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : ширина е around1cm

Главните својства

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Избор на купувачот