Иновација Случај За iphone 7 Плус Дијамант Огледало TPU Назад Телефон Маска За iphone 7plus Capa Луксузни Со Прст Прстен Носителот Стојат
Ново

Иновација Случај За iphone 7 Плус Дијамант Огледало TPU Назад Телефон Маска За iphone 7plus Capa Луксузни Со Прст Прстен Носителот

DEN 142.00
DEN 172.80

Во форма достапна за нарачката

Нормално, пратката ќе пристигне во периодот следната слика е прикажано. ако сте биле од овие земјата, pls се пациент, тој ќе пристигне во време.
Нормално, ако информациите покажува испрати во странство од Кина, но нема информации покажува пристигна во земјата на дестинација, тогаш тоа треба да биде во Прилагодено дестинација. Нормално, ние може да испрати 1-3 дена по испративме на вашата исплата.Тоа може да биде предаден на мојата земја?
Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот. можете да добиете врвен бренд квалитет по најдобра фабрика цена тука, само pls контактирајте со нас слободно се што ви е потребно. O Кутија е и ние не може да ја испорача без вашиот телефон за контакт број.
Pls го додадете објектот во листата на желби и додадете продавница линк до мојата омилена продавница , ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате големи нарачки , ние може да ви даде повеќе попуст !!!
Огледало Цртан филм Цвеќиња Пеперутка Љубов Мачка Мечка Метален Прстен Носителот Случај Позлата Мека Гел Телефон Случаи За iphone 7 Плус Capa Fundas
Ние само може да се испрати парцели по безбедносна проверка од страна на Aliexpress, нормално е 24 часа подоцна. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод.
ДОН воздухопловната нормално се постигне во светот во 15-30 ден
Ние не можеме да ги достави до P. Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена.
DHL,UPS-от и Fedex вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас.
Сепак, кога станува збор за одмор или викенд, тоа ќе бидат неколку дена и подолго.
Некои земја обичај ќе бидат строги, па превозот време на овие земјата понекогаш може да биде подолг од другите : Бразил, Индија,велика Британија ,и др. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте директно со нас за решение наместо да почне расправа за aliexpress. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(освен одмор)
2. Ако сè уште никој премногу долго, можеби тоа е вратено од Сопствени.Колку време е потребно за да се дојде?
Општо земено, ние ќе организираме на пратката во рок од 1-3 дена откако исплата потврди, а ние соработуваме со DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX (5-7days), и ЕМС (13-30days. Ве молам само љубезно ве молиме почекајте, ќе пристигнат наскоро. Но, ве молам, разберете нас ако постои некое време задоцнување бидејќи на нешто што е надвор од нашата контрола. ние прифатливо OEM наредби, исто така, поддршка на големо и пад на превозот. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни. ако вашата земја не може да бидат избрани на aliexpress , pls се зборува за нас. Колку скоро ќе ми пратката пристигнува ?
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најсигурни & достапен начин на превозот услуга.
Меѓународен испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја, и празник исто така, влијае на превозот.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте дојде до нашата продавница !! ние сме професионални фабрика, ние дизајн и производство на високо квалитетни модни мобилен телефон случај и ги покрива. Ние може да наплата или да го препрати до вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволството на
.

Главните својства

Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Со Прст Прстен
Карактеристики:
Bling Прилично Шик Цвеќиња Позлата TPU Со Stent Телефон Случај Задниот Поклопец
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Гроздобер,Jewelled,Сјајна,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Транспарентна
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 7
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
Иновации
Број На Модел На:
За iphone 7 Плус Случај За iphone7plus Покрива Кожата Школка Coque Capa
Функција:
Заштитни Случај Мобилни Видиме Покритие За Apple iphone 7plus
Пакет:
Јасно opp вреќа
Поддршка:
Трговија На Големо / Dropshipping / Продажба На Мало
квалитет:
Висок Квалитет На Врвот На+++++
Стил:
Мека Сјајна Кристал Giltter Дијамант Назад Случај Покрие Carcasas Fundas
Тип:
Ултра Тенок Тенок Bling Огледало Метал + Јасно Силикон TPU Назад Телефон Случај
Точка име :
Кристал Дијамант Bling Огледало Телефон Случај
Погоден за луѓето:
Дама Девојка, Жена, Девојка
Функција:
Анти-несреќа , Анти-scrash, Анти-нечистотија Валкани Отпорни, Анти-Удар

Избор на купувачот