25Pcs/Set Складирање Кутија за Машина за Шиење Празни Bobbins Машина за Шиење Spools Шарени Пластични Случај acessorios став costura Алатки
Ново

25Pcs/Set Складирање Кутија за Машина за Шиење Празни Bobbins Машина за Шиење Spools Шарени Пластични Случај acessorios став

DEN 155.00
DEN 182.40

Во форма достапна за нарачката


25 Pcs/Set Складирање Кутија за Машина за Шиење Празни Bobbins Машина за Шиење Spools Шарени Пластични Случај acessorios став costura Алатки
Карактеристики
Сосема Нов и висок квалитет
25pcs празна машина за шиење пластични bobbins во кутија за чување
Материјал : Пластика
Боја : Шарени
Кутија Големина(DXŠXV) : 11.8 cm X 9.8 cm X2.8 см/4.6"X3.9"X1.1"
Bobbin Големина : 2cm X1cm/0.8"X0.4"
Одговара најмногу Janome модели, Пејач модели и некои доцна брат модели.
Пакет се вклучени :
1* 25 парчиња Празни Bobbin
1* Пластична Кутија

Главните својства

Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Материјал:
Пластични
Количина:
25 x Bobbin + 1 x Кутија
боја:
како на слика
Брза испорака:
Пад на превозот
Употреба:
шиење алатки
Тип:
Bobbins во Кутија за Чување
Модел:
SP17071702

Избор на купувачот