2 ПАРЧИЊА S25 P21W 1156 BA15S 1157 BAY15D КОЧАН 42 42 SMD LED Бела Авто Обратен Светлина се Претвори Паркинг Светилки Led Светла 12V DC
Ново

2 ПАРЧИЊА S25 P21W 1156 BA15S 1157 BAY15D КОЧАН 42 42 SMD LED Бела Авто Обратен Светлина се Претвори Паркинг Светилки Led Светла

DEN 309.00
DEN 347.04

Во форма достапна за нарачката


2 ПАРЧИЊА S25 P21 W 1156 BA15 S 1157 BAY15 D КОЧАН 42 42 SMD LED Бела Авто Обратен Светлина се Претвори Паркинг Светилки Led Светла 12 V DC
Ќе се купуваат 2 парчиња 1156 КОЧАН 42 SMD Led Светло Целосен Опис - сосема нови, со висок квалитет. - супер светло - долготрајни led - ги зачувате вашите pover снабдување - уникатна и привлечна colorlight * Напон : 12 V * Излез : 0.22 НА @ 12 V * Тип : кочан 42smd * Base Type : 1156 * Lumens : 420 LM * температура на Бојата : 8000 K * постојана nonpolarity >>>>>Возило Апликации : се Претвори Сигнал Светла / Паркинг светла / Дење Работи Светла(светилки drl)/ Кочница Светла / Назад нагоре обратна lights >>>>>Заменува Акции Сијалица : 1156 BA15 S Sockel (P21 W) : 1073 1095 1141 1156 1156 A 1156 NA 1195 12088 1295 1295 NA 199 2396 3497 631 7506 93 97 97НА 97 NA 1157 BAY15 D Заменува Акции Сијалица : 1016 1034 1142 1157 1157 A 1178 A 1196 2057 2057 A 2357 2357 A 2357 NA 2397 3496 7528 94 ЗАБЕЛЕШКА : ако не постои осветлување по вметнување на тоа терминал oppositely. Пакет се Вклучени : 2 X КОЧАН 42smd светлина (Ние, исто така, имаат приклучок во 1157,ако треба,ве молиме да ни остават порака кога ќе се направи нарачка.Ви благодарам!)


Главните својства

Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Име На Модел:
YSY-TL-КОЧАН-42SMD-4
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Тип На Објект:
Обратна Светла
Wattage:
2.5W
Бренд Име:
YSY
Температура На Боја:
8000k
Објектот Тежина:
12g
Lumens:
420LM
боја:
Бела
Напон:
12V
LED тип:
LED Осветлување
is_customized:
Yes
Тип Socket:
1156/1157
За Автомобил Светилка:
Пред Се Претвори Сигнали
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE

Избор на купувачот