2 парчиња/многу Голем формат печатач Aprint Atexco Мотор Менувач / 28 заби макара опрема за S2M 2GT макара опрема појас
Ново

2 парчиња/многу Голем формат печатач Aprint Atexco Мотор Менувач / 28 заби макара опрема за S2M 2GT макара опрема појас

DEN 1632.00

Во форма достапна за нарачката


опис на производот
2 парчиња/многу Голем формат печатач Aprint Atexco Мотор Менувач / 28 заби
макара за S2 M 2 GT макара опрема појас
производ спецификите
внимание ве молам
производ екранот

Главните својства

Бренд Име:
CM
Број На Модел На:
мотор менувач
Тип:
Други
Точка име :
Aprint печатач опрема
користат за:
За Aprint / Atexco / Фина печатач
Местото на Оригиналот:
Кина
еден многу:
2 дел
макара висина :
35.8 mm
Модел Големина:
28 заби
макара дијаметар:
17.5 mm
испорака ден:
1-2working ден по потврда на плаќањето
Материјал:
ALUMINUIM
Тежина:
0.5 КГ

Избор на купувачот