Оригиналниот Нова Сила На Исклучување Копче за Префрлање Копче Круг Прстен Слушалки Џек Прстен 3 во 1 Целосен Сет за Sony Xperia Z1 L39H
Ново

Оригиналниот Нова Сила На Исклучување Копче за Префрлање Копче Круг Прстен Слушалки Џек Прстен 3 во 1 Целосен Сет за Sony Xperia

DEN 144.00

Во форма достапна за нарачката

Опис : Модел : За Sony Xperia Z1 l39 H Квалитет : Оригинални Нов Пакет Тежина : 0.02 kg Гаранција : 6 месеци Секој објект е тестиран пред превозот
Производ Фотографии :

Главните својства

Бренд Име:
dower мене
Водоотпорен:
No
Компатибилен Бренд:
Sony Ericsson
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z1 L39H
Материјал:
Метал
осветлување:
No
Тип:
Копчиња
квалитет:
оригиналниот

Избор на купувачот