за ХОНДА cbr600rr 2007 година 2008 година 2009 година 2010-2012 година Мотоцикл Заштитник Анти лизга Резервоарот Подлога Налепница Гас Коленото Зафат Влечење Страна 3M Decal
Ново

за ХОНДА cbr600rr 2007 година 2008 година 2009 година 2010-2012 година Мотоцикл Заштитник Анти лизга Резервоарот Подлога Налепница

DEN 648.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


100% Сосема Нов&Висок Квалитет
Лесно да се инсталира (Без дополнителни алатки се потребни)
Заштита на резервоар површината мазна боја : црна материјал : гума

Главните својства

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
is_customized:
Yes
Специјални Функции:
Влакна Резервоарот Подлога резервоарот Заштитник Налепница
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Гума
stytle:
Влакна Резервоарот Подлога резервоарот Заштитник Налепница
Материјал:
Гума
Бои:
Црна
Fitment:
за ХОНДА cbr600rr 2007 година 2008 година 2009 година 2010-2012 година

Избор на купувачот