SUNYIK Gem Камен Круг & Плоштадот Бисери Ѓердан Ѓердан Накит 16L
Ново

SUNYIK Gem Камен Круг & Плоштадот Бисери Ѓердан Ѓердан Накит 16L

DEN 191.52

Во форма достапна за нарачката

Тип : скапоцен камен Круг & Плоштадот Бисери Ѓердан Ѓердан Накит Големина Детали(Приближно) : Мушка : 6mm;9x9-20x20mm;Вкупна Должина : 16"L Количина : 1 Pc Тежина(Приближно) : 33-38 Грам/Pc Материјал : Камен Состојба : Нова Златен Песок, Камен Опал Opalite Сина Песок, Камен ВНИМАНИЕ
Ве молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата.
Контактирајте Со Нас
Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
L
Материјал:
Камен
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Бренд Име:
SUNYIK
Метали Тип:
сребро позлатен
Големина Детали(Приближно):
Мушка
Количина:
1pc
Тежина(Приближно):
33-38 Грам/Pc
Состојба:
Нови

Избор на купувачот