Beibehang Сопствена позадина 3d луксузни мека случај злато цвет вода одраз пенкало дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина 3d позадина
Ново

Beibehang Сопствена позадина 3d луксузни мека случај злато цвет вода одраз пенкало дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина

DEN 720.00
DEN 960.00

Во форма достапна за нарачката

Ова не е целосна позадина. Ќе треба да се купи 7 метри квадратни (7 парчиња). На пример, големина : 3 метри широк, 2. Сите deliverd производите се 100% одличен квалитет и биле точно тестирани во фабриката.

Главните својства

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Европа
Број На Модел На:
сопствена позадина
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Избор на купувачот