300pcs Сребро+ 300pcs Пиштол Црна француски Стил Cufflink Settings Празен Круг Подлога Фах Cabochon База
Ново

300pcs Сребро+ 300pcs Пиштол Црна француски Стил Cufflink Settings Празен Круг Подлога Фах Cabochon База

DEN 6864.00

Во форма достапна за нарачката


Шопинг Забелешка Слободни DHL/EMS/Федекс/ТНТ. Итн . 3-7days.
300pcs Сребро+ 300pcs Пиштол Црна француски Стил Cufflink Settings Празен Круг Подлога Фах Cabochon База

Главните својства

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
xiukou
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
накит база
Бренд Име:
BASEHOME
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
накит наоди
Парична казна или Моден:
модни додатоци cufflink
Пол:
DIY одлуки занает
Материјал:
Бакар
Количина:
600pcs/многу
Обликот:
круг мушка
DIY француски cufflink:
clother наоди
Празен база големина:
10мм
Големина:
10mm blank base

Избор на купувачот