SPOMANN целосна јаглерод велосипед handlebar 31.8* 600 -720 планина патот велосипед handlebars UD мат 5 бои супер светло MTB велосипед делови
Ново

SPOMANN целосна јаглерод велосипед handlebar 31.8* 600 -720 планина патот велосипед handlebars UD мат 5 бои супер светло MTB

DEN 801.00
DEN 931.20

Во форма достапна за нарачката


Име : SPOMANN јаглерод handlebar
Материјал : Toray T800 јаглерод влакна
Големина : рамни handlebar 31.8*600/620/640/660/680/700 мм
пораст handlebar 31.8*620/640/660/680/700/720mm
Боја : црвена/зелена/блу/жолта/портокал( Кога нарачате, ве молиме имајте во предвид должината што треба )
Тежина : рамни handlebar околу 142 g
пораст handlebar околу 160 g
ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

боја:
црвено рамен handlebar, црвена пораст handlebar, зелена рамен handlebar, зелена пораст handlebar, портокал flathandlebar, портокал risehandlebar, жолта flathandlebar, жолта risehandlebar, сина рамен handlebar, сина пораст handlebar
Употреба:
Патот Велосипеди,Планински Велосипеди,BMX
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
Handlebar
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SPOMANN
Материјал:
Јаглерод Влакна
Број На Модел На:
станот / стој handlebar

Избор на купувачот